شرکت بازرگانی و پخش سپهر

جهت اموربازرگانی و ارتباط با مدیرعامل با شماره 09173196267 و جهت ارتباط با واحد فروش پخش و ثبت سفارشات با شماره 09018715322 تماس حاصل فرمایید.

شرکت پخش و بازرگانی سپهر در استان فارس

شرکت پخش و بازرگانی سپهر، فعال در زمینه صادرات مواد معدنی و واردات ادویه جات و حبوبات و خشکبار می باشد همچنین پیشرو در پخش مواد اولیه قنادی ها و نانوایی ها می باشد.

شعار ما

---خدمات نوین---
------ تنوع محصولات>>>
---کیفیت مطلوب---

صادرات

صادرات مواد معدنی از جمله گچ میکرونیزه و معمولی و ...

واردات

ادویه جات ، حبوبات ، خشکبار و پودرهای مورد استفاده قنادی ها و …

شرکت بازرگانی و پخش سپهر

واردات، صادرات و توزیع

امکانات و تجهیزات پخش

امکانات و تجهیزات پخش

سیستم هایی که جریان جا به جایی، حمل و نقل، ذخیره سازی و انبارداری کالا را پس از تولید در فرآیند تحویل به مشتری، عهده دار و یا در آن موثر هستند،

مشاهده بیشتر
واردات

واردات

به کالاهایی که در کشور یا کشورهایی ساخته و یا فراهم شده و از راه تجاری به یک کشور دیگر وارد گردد، واردات گفته می‌شود. معمولاً چون تهیه برخی کالا ها ...

مشاهده بیشتر
صادرات

صادرات

صادرات دو طرف اصلی دارد که ذینفع هستند. به صورتی که فروشنده کالا یا خدمات به عنوان صادرکننده و خریدار کالا یا خدمات نیز با عنوان واردکننده شناخته می شوند.

مشاهده بیشتر

درباره شرکت پخش و بازرگانی سپهر

این شرکت از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را به مدیریت آقای رضا یاری آغاز کرد،که ابتدا با کارت بازرگانی حقیقی و بعد از اجباری شدن مسئولین فنی در شرکت های بازرگانی فعالیت خود را بصورت حقوقی ادامه میدهد. از سال ۱۳۸۸ شرکت فعالیت خود را در زمینه صادرات مواد معدنی از جمله گچ و سیمان آغاز کرد که این صادرات به برخی کشور های حوزه خلیج فارس مثل امارات، قطر، کویت و کشورهای دیگری چون چین و هندوستان اکنون ادامه دارد.

لازم به ذکر است که این شرکت در زمینه گچ ،صاحب برندهای الاهلی و الخلیج در حوزه خلیج فارس می باشد و صادرات سیمان خود را به شرکت سیمان حمریه امارات را دارد.یک سال بعد در سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت در زمینه واردات آجیل ،دانه های روغنی،ادویه جات و حبوبات کرده است و اکنون نیز ادامه دارد.این شرکت در زمینه واردات با کشورهای چین،هندوستان ، امارات ،سریلانکا و…فعالیت خود را شروع کرده و ادامه می دهد.