شرکت بازرگانی و پخش سپهر

جهت اموربازرگانی و ارتباط با مدیرعامل با شماره 09173196267 و جهت ارتباط با واحد فروش پخش و ثبت سفارشات با شماره 09018715322 تماس حاصل فرمایید.

درباره ما

بازرگانی و پخش سپهر > درباره ما

درباره شرکت پخش و بازرگانی سپهر

شرکت پخش و بازرگانی سپهر ،شرکتی که در دو زمینه بازرگانی وپخش با مکانیزمی کاملا مجزا فعال می باشد.

بازرگانی:

فعال وصاحب تجربه در واردات مواد غذایی از جمله خشکبار،حبوبات،ادویه جات وپودرهای مورد استفاده در قنادی و با نام تجاری سپهر و صاحب دانش در صادرات مواد معدنی از جمله گچ میکرونیزه و معمولی با برندهای الاهلی و العمران ،سیمان سفید وخاکستری ،سنگ گچ،سنگ آهن ،کلینکر سیمان سفیدو خاکستری،سیلیس و

پخش:

با داشتن ۲۰ بازایاب فعال و۷ کامیون و کامیونت و سیستم سفارش گیری تحت اندروید واخذ نمایندگی های انحصاری خامه قنادی میهن ،شکوما،سحر، ابیض و وصی، اقدام به پخش مویرگی مواد اولیه قنادی ها و نانوایی ها دراستانهای فارس، بوشهر وهرمزگان نموده است.

شرکت پخش سپهر از کجا شروع کرد؟

این شرکت از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را به مدیریت آقای رضا یاری آغاز کرد،که ابتدا با کارت بازرگانی حقیقی و بعد از اجباری شدن مسئولین فنی در شرکت های بازرگانی فعالیت خود را بصورت حقوقی ادامه میدهد.

از سال ۱۳۸۸ شرکت فعالیت خود را در زمینه صادرات مواد معدنی از جمله گچ و سیمان آغاز کرد که این صادرات به برخی کشور های حوزه خلیج فارس مثل امارات، قطر، کویت و کشورهای دیگری چون چین و هندوستان اکنون ادامه دارد.

لازم به ذکر است که این شرکت در زمینه گچ ،صاحب برندهای الاهلی و الخلیج در حوزه خلیج فارس می باشد و صادرات سیمان خود را به شرکت سیمان حمریه امارات را دارد.یک سال بعد در سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت در زمینه واردات آجیل ،دانه های روغنی،ادویه جات و حبوبات کرده است و اکنون نیز ادامه دارد.این شرکت در زمینه واردات با کشورهای چین،هندوستان ، امارات ،سریلانکا وفعالیت خود را شروع کرده و ادامه می دهد.

این شرکت به مدت ۶ سال فعالیت ۵۰۰۰ تن انواع خشکبار،دانه های روغنی،حبوبات و ادویه جات با بهترین کیفیت ها را وارد کرده است که مشتری های این شرکت مانند چی توز،مزمز،سورسات ، مانی و….معرف کیفیت خاص محصولات وارداتی این شرکت می باشد.

پخش مویرگی
پخش و توزیع کالا

این شرکت به مدت ۶ سال فعالیت مستمر در گمرک شهید رجایی بندر عباس و گمرک بوشهر توانایی ترخیص کالاو صادرات و واردات با بهترین شرایط را دارد.

اکنون این شرکت توانایی واردات اقلام زیر را با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت را دارد:

خشکبار:

۱٫انواع تخمه آفتابگردان ، مغز آفتابگردان

۲٫انواع تخمه کدو،مغز تخمه کدو

۳٫انواع بادام زمینی و مغز بادام زمینی

۴٫انواع تخمه هندوانه و مغز هندوانه

۵٫انواع کنجد پوست کنده و با پوست

۶٫ قهوه نکوبیده خام

۷٫ پودر نارگیل

حبوبات:

عدس، نخود،ماش و

ادویه جات:

زردچوبه،زنجبیل،فلفل،دارچین و

دانه های روغنی:

کلزا((rapeseeds آفتابگردان (sunflower) و همچنین در صورت نیاز مشتری توانایی واردات سایر دانه های روغنی نیز داریم.همچنین شرکت آشنایی با تمام روشهای حمل و نقل کالا از خارج از کشور را نیز دارد که میتواند بهترین قیمت حمل ممکن را برای حمل کالا به ایران و بالعکس تهیه نماید.

ما توانایی ایجاد بازارهای جدید صادرات در حوزه خلیج فارس کشورهایی مانند امارات،قطر،کویت،عمان ،عراق ورا داریم.چراکه هم اکنون صادرات مواد معدنی ما به عراق ،امارات و قطر فعال و در دستور کار این شرکت می باشد.

همچنین این شرکت در بخش پخش مویرگی هم فعال بوده و تمام نقاط استان فارس و بوشهر و هرمزگان را بصورت مویرگی با ۱۱۷۰ عامل در لاین قنادی،خشکبار،نانوایی و مارکت فعالیت دارد.

امکانات شرکت:

انبار به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع: دارای سردخانه بالای صفر و زیر صفر و ۸۰ متر دفتر اداری

نیروهای فعال:

این شرکت تعداد ۲۰ بازاریاب ۳ سرپرست ۱ مدیر فروش ۱ مدیر بازرگانی در بخش مویرگی تعداد ۲ اپراتور فروش ۳ حسابدار و ۴ نیروی انبار می باشد.

تجهیزات لجستیکی:

۴ عدد وانت نیسان

۴ عدد وانت نیسان یخچالی

۳ عدد کامیون ایسوزو جهت سرویس دهی