درباره شرکت سپهر آوید سرمد فارس

شرکت سپهر آوید سرمد فارس که به شرکت بازرگانی و پخش سپهر معروف است، در سال ۱۳۸۹ تاسیس و در حوزه بازرگانی بین‌الملل شروع به فعالیت نمود.

شرکت بازرگانی سپهر آوید سرمد فارس علاوه بر فعالیت در زمینه واردات مواد غذایی و صادرات مواد معدنی، دارای ۵ سال سابقه در زمینه پخش مویرگی در استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد می‌باشد. شرکت پخش سپهر دارای ۲۰ بازاریاب، ۱۰ کامیونت مجهز به سیستم سرمایشی، GPS، کنترل و انبار به مساحت ۳۰۰۰ مترمربع است. همچنین این شرکت دارای دو سردخانه ۱۰۰ تنی با دمای زیر صفر درجه و بالای صفر درجه می‌باشد.

شرکت بازرگانی سپهر آوید جهت محقق شدن اهداف برنامه‌ریزی شده که همسو با شعار سازمانی خود که همان خدمات نوین، تنوع محصولات و کیفیت مطلوب می‌باشد در کنار شما مشتریان عزیز می‌باشد.

واردات و صادرات

ظرفیت و توان شرکت بازرگانی سپهر

10

کامیونت

advanced divider
3

انبار کالا

advanced divider
53

اعضای تیم

advanced divider
475

مشتری وفادار

advanced divider

چرا شرکت پخش سپهر؟

خدمات نوین

شرکت سپهر آوید سرمد فارس جهت ارائه خدمات نوین به مشتریان عزیز، فرایند فروش و توزیع خود را با نرم افزار پخش مویرگی کارا به صورت کاملا سیستمی انجام می‌دهد. همچنین در همین راستا اقدام به پیاده سازی اپلیکیشن سپهر جهت رفاه حال مشتریان خود نموده تا بتوانند به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت، صورت حساب خود را دریافت و از وضعیت معاملات خود با این شرکت مطلع گردند. 

تنوع محصولات

شرکت بازرگانی و پخش سپهر آوید با تامین تمام مواد اولیه قنادی‌ها و نانوایی‌ها تنها تامین کننده‌ای است که کامل‌ترین سبد کالایی در جنوب کشور را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

کیفیت مطلوب

ما در شرکت بازرگانی و پخش سپهر در راستای ارائه کالا و خدمات مطلوب به مشتریان عزیز تمام همت خود را به کار گرفته‌ایم تا محصولات خود را با مطلوب‌ترین کیفیت عرضه کنیم. کالاهای وارداتی این شرکت با برند سپهر سالیان متمادی در بازار کشور دارای محبوبیت بالایی است. از طرف دیگر کالاهای داخلی از کارخانه و برند های معتبر از جمله میهن، فافا و … با بهترین کیفیت تقدیم مشتریان عزیز می‌گردد. این شرکت با داشتن تیم و سیستم توزیع مناسب و یکپارچه، همواره سعی بر این داشته است خدمات خود را چنانچه شایسته مشتریان عزیز است ارائه نماید.

product quality