حوزه صادرات

شرکت بازرگانی سپهر در زمینه صادرات مواد معدنی سابقه صادرات گچ، سنگ گچ، کلینکر ، سیمان و… به کشورهای حوزه خلیج فارس را دارد.

حوزه واردات

شرکت بازرگانی سپهر آوید دارای سابقه واردات مواد غذایی از کشور های چین، هند، سریلانکا، اندونزی، امارات و… می‌باشد. این شرکت با توجه به تجربه و مجوزهای قانونی خود تمام امورات مربوط به حواله جات و ترخیص کالا را تسهیل کرده و قادر به واردات مواد غذایی از اکثر نقاط دنیا می‌باشد.
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

شرکت بازرگانی سپهر آوید

شروع فعالیت شرکت بازرگانی و پخش سپهر آوید فارس به سال ۱۳۸۹ بر می‌گردد. این شرکت با واردات کالا از کشور چین فعالیت تجاری خود را آغاز نمود.

فعالیت بازرگانی شرکت سپهر آوید مربوط به واردات مواد غذایی، صادرات مواد معدنی و ترخیص کالا از گمرکات جنوب کشور می‌شود.

شرکت بازرگانی و پخش سپهر دارای سابقه واردات مواد غذایی از کشور های چین، هند، سریلانکا، اندونزی، امارات و… می‌باشد که با توجه به دارا بودن یک شرکت ثبتی کاملاً قانونی در دبی، تمام امورات مربوط به حواله جات و ترخیص کالا را تسهیل کرده و قادر به واردات مواد غذایی از اکثر نقاط دنیا می‌باشد.

این شرکت همچنین در زمینه صادرات مواد معدنی سابقه صادرات گچ، سنگ گچ، کلینکر ، سیمان و… به کشورهای حوزه خلیج فارس را دارد.
در طرح چشم انداز شرکت بازرگانی سپهر، توسعه روزافزون در حوزه‌های صادرات، واردات و پخش مواد غذایی به گونه‌ای دیده شده است که شرکت را جزو برترین شرکت‌های بازرگانی و پخش در جنوب کشور خواهد کرد.

واردات و صادرات

شرکت سپهر آوید علاوه بر حوزه بازرگانی، در توزیع مویرگی مواد اولیه قنادی و نانوایی فعال است. این شرکت در حال حاضر با ورادات حداقل ۱۰ قلم کالای ضروری و نمایندگی بیش از ۲۰ کارخانه معتبر در کشور، سبدی کامل از مواد اولیه قنادی ها و نانوایی ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

شرکت بازرگانی و پخش سپهر

برای آشنایی بیشتر با فعالیت‌های مجموعه، شرکت سپهر آوید فارس را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

حوزه‌های فعالیت شرکت

تماس با واحد بازرگانی

محل شرکت

شیراز، شهرک صنعتی بزرگ، میدان پژوهش، بلوار پژوهش شمالی، خیابان ۳۰۸، شرکت بازرگانی و پخش سپهر

خدمات بخش بازرگانی

شرکت بازرگانی سپهر با توجه به امکانات، ارتباطات و توانمندی‌های موجود و نظر به دارا بودن شرکتی فعال در امارات با نام Aria Trading Food‌ آماده ارائه خدمات ذیل به شما مشتریان عزیز می باشد.

ارتباط با کارشناسان ما

phofvewr9
خانم وردی زاده کارشناس بازرگانی داخلی
۰۷۱-۳۷۷۴۲۰۶۵
phofvewr9
خانم حسینی پور کارشناس فروش
۰۷۱-۳۷۷۴۲۰۹۵

آدرس شرکت

شیراز، شهرک صنعتی بزرگ، بلوار پژوهش شمالی، خیابان ۳۰۸

ایمیل سازمانی

sepehravid@gmail.com

با ما در تماس باشید

۰۷۱-۳۷۷۴۲۰۶۵ _ ۰۷۱-۳۷۷۴۲۰۹۵

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

فرم ارتباط با ما

نظر و درخواست خود را ثبت کنید